telefon i email

SZYBKI KONTAKT

730 805 802

info@pogotowieprzeciwsloneczne.pl

Okienne Systemy Osłonowe

slide folie
slide folie
slide folie
slide folie
slide folie

O Firmie

Dziękujemy Państwu za zainteresowanie i odwiedzenie naszej strony internetowej. Nasza firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą i montażem różnego rodzaju okiennych systemów osłonowych.


Sprzedawane i montowane przez nas produkty mają za zadanie ograniczyć ilość światła przedostającego się do pomieszczeń, chronić Państwa przed rażącym słońcem, wysoką i niską temperaturą, ciekawskimi spojrzeniami oraz włamaniem i hałasem. Jednocześnie podnoszą standard oraz poprawiają estetykę okien i wnętrz pomieszczeń a przy tym są bezpieczne w użytkowaniu.


Mamy nadzieję, że oferowane przez nas produkty zaspokoją Państwa oczekiwania oraz pozwolą na wybór odpowiedniego typu osłony okiennej wedle Waszych potrzeb.


Ponieważ ZADOWOLENIE KLIENTA stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz wiedzą pozwalającą na znalezienie wspólnie z Państwem najlepszego rozwiązania.


Naszym największym atutem jest MOBILNA EKSPOZYCJA, dzięki której możecie zapoznać się z naszą ofertą nie wychodząc z domu czy biura. Wszystkie rodzaje osłon, wzorniki i możliwości kolorystyczne tkanin oraz pozostałe elementy systemów, wszystko mamy ze sobą i przywozimy bezpośrednio do Was.


Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu umówienia się z naszym przedstawicielem.
Oferujemy bezpłatną prezentację, pomiar i wycenę.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Pogotowie Przeciwsłoneczne. | Projekt i realizacja: Graph-X